Loading ...
close

جعبه کادویی

logo


جعبه کادویی

 

هنگام کادو دادن تنها خود کادو مسئله ای نیست که باید به آن فکر کنید بلکه جعبه کادو مسئله ای حتی مهم تر از خود آن است که باید در نظر گرفته شود. جعبه کادو پوششی بر خود آن است و اولین چیزی است که به چشم خواهد آمد. یعنی در واقع حتی قبل از دیدن کادو جعبه آن را می بینند  بنابراین در انتخاب جعبه کادو باید بسیار دقت کرد. تولید جعبه کادو امروزه رواج یافته است. جعبه ی کادوی مناسب جذابیت خود کادو را نیز بالا می برد و فرد را برای بازکردن کادو مشتاق می کند. بسیاری از افراد نیز علاقه خاصی به جعبه های کادوی زیبا دارند و از نگه داشتن و جمع آوری آن ها لذت می برند. تمامی این مسائل سبب می شود که هنگام کادو دادن انتخاب جعبه ی کادوی مناسب و جذاب از دغدغه های افراد شود. در صنعت جعبه سازی، جعبه های کادو انواع زیادی دارند که شاید هنگام گزینش ندانید کدام یک برای کادوی شما مناسب است به همین دلیل لازم است انواع جعبه های کادو را بشناسید.

 

 

 

انواع جعبه کادویی

 

شاید تمامی جعبه های کادویی زیبا باشند و جذابیت خاص خود را داشته باشند اما با همه این مسائل انواع گوناگونی دارند که باید در نظر گرفت کدام یک از آن ها با کادوی شما سازگاری دارد و مخصوص کادو انتخابی شما است. جعبه های کادویی بر اساس کارایی و نوع محصولی که برای آن ساخته شده اند شناخته می شوند. برای مثال نوع جعبه کادویی که برای شیرینی و شکلات مصرف می شود تفاوت هایی با جعبه کادویی مصرفی برای لباس دارد. این تفاوت ها می تواند ظاهری باشد که شامل شکیل تر بودن یا زرق و برق و سایر موارد می شود و هم می تواند از لحاظ جنس و مقوای بکار برده شده در ساخت آن باشد. بنابراین شناخت نوع جعبه کادویی در انتخاب و گزینش آن تاثیر بسیاری دارد.

 

 

جعبه جواهر

جعبه جواهر

 

 

جعبه کادو ساده

جعبه کادویی ساده

 

 

جعبه فانتزی

جعبه فانتزی

 

 

جعبه کادویی فانتزی

 

جعبه های کادویی فانتزی آن نوع از جعبه های کادویی هستند که دارای تنوع بسیار بالا اند به طوری که شاید هنگام انتخاب آن ها دچار تردید شوید. این جعبه ها که اصولا برای هدایای فانتزی و شیک ساخته شده اند بر اساس سایز هدیه شما دارای سایز بندی نیز می باشند. جعبه کادویی فانتزی بر اساس سلیقه شما می تواند تک رنگ یا در چند رنگ باشد و ساده یا طرح دار انتخاب شود. بسیاری از این جعبه ها بر اساس نوع مناسبتی که برای آن هدیه تهیه می کنید روی خود نوشته های مخصوصی دارند که مربوط به آن مناسبت است درواقع چاپ جعبه به صورت تخصصی می باشد، بنابراین اگر می خواهید به مناسبت مربوط روی جعبه اشاره ای شود انتخاب جعبه های کادویی که روی خود نوشته های خاص دارند مناسب است.

 

 

جعبه جواهر

 

 

جعبه کادواستوانه

 

 

جعبه کادو فانتزی

 

 

جعبه کادویی شیرینی و شکلات

 

در بسیاری از مواقع برای همه ما پیش آمده که قصد هدیه دادن شیرینی و شکلات برای مراسمات خاصی داشته ایم اما بسته بندی اصلی شیرینی و شکلات مورد پسندمان نبوده یا آن بسته بندی را برای هدیه دادن مناسب ندیده ایم در اینجا است که به فکر تهیه جعبه کادویی مخصوص شیرینی و شکلات افتاده ایم. این جعبه های کادویی شیرینی و شکلات علاوه بر زیبایی و جذابیتی که در ظاهر دارند و به شیرینی و شکلات بسته بندی شیک می بخشند مخصوص بسته بندی این محصولات نیز هستند یعنی از لحاظ جنس و مواد بکار گرفته شده در ساختشان نگرانی وجود ندارد.

 

جعبه کادویی بچگانه

 

هدیه دادن به کودکان از مواردی است که نیازمند دقت بالایی است. ظرافت انتخاب هدیه برای کودکان موردی انکار نشدنی است و همانطور که همگی می دانیم در نگاه اول جذابیت ظاهری هدیه است که کودکان را جذب می کند و درواقع کودکان در مقایسه با بزرگسالان توجه بیش تری به ظاهر هدایا دارند بنابراین در انتخاب هدیه و جعبه آن برای کودکان باید توجه زیادی داشت. زیبایی جعبه کادویی بچگانه درست همان چیزی است که کودک را به هدیه جذب می کند. جعبه های کادویی بچگانه می توانند پر زرق و برق تر از انواع دیگر باشند و طرح های زیبای کارتونی و کودکانه ای را روی خود جای دهند که به جذابیت ظاهر خود بیافزایند.

 

 

جعبه کادویی ساده

 

هر چند که وجود طرح های گوناگون و رنگارنگ یا گاه زرق و برق بسیار به زیباسازی جعبه های کادویی کمک می کند اما در بسیاری از موارد نیز یک جعبه کادویی ساده که دارای طرح های زیادی نیست و در عین سادگی زیبایی خود را حفظ نموده انتخاب مناسبی برای مراسم ها یا مناسبت های خاص است. این نوع از جعبه های کادویی دارای طرح های بسیار نیستند اما چشم نوازی مخصوص خود را دارند.

 

 


ثبت نظر

 

 

 

مجتمع چاپ هنر آراد

آدرس : تهران ,میدان بهارستان,خیابان مازندران ,گاراژ اطمینان

تلفن :   02177618043 -09123852167 - 09203852167

 

 

 

                

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد