Loading ...
close

جعبه غذایی

logo


جعبه غذایی

جعبه غذایی رستورانی

جعبه های غذا از جمله جعبه های پرطرفدار در مجموعه های غذایی هستند. در گذشته ظرف غذا و کیسه های نایلونی مورد استفاده قرار می گرفت که این نوع بسته بندی به مرور کاهش یافت و امروزه جعبه های غذایی جایگزین شده اند، این جعبه ها مورد پسند مشتریان نیز می باشند. توجه به بسته بندی غذایی می تواند مشتریان بیشتری را به سمت مجموعه غذایی شما جذب کند. بسته بندی شیک و جذاب این حس را به مشتری القا می کند که مورد احترام واقع شده است.بنابراین جعبه هم نقش بسته بندی و محافظت دارد، هم تبلیغ کسب و کار شماست. جعبه سازی و چاپ ، ترکیبی از هنر و تکنولوژی روز برای حفاظت از محصول شماست.

 

انواع جعبه غذایی

جعبه های غذایی در ابعاد مختلف با توجه به سفارش مشتری ساخته می شوند که سایزهای پرمصرف آن تک پرس تا چهار پرس هستند. اندازه و سایز جعبه ها باید به گونه ای باشد که غذا در اثر جابجایی نریزد و ثابت بماند. از مزایای این جعبه ها این است غذا در این جعبه ها گرمتر می ماند و همچنین دیگر برای پک کردن نیاز به دستگاه نمی باشد و غذا به راحتی درون جعبه ها قرار گرفته و آماده ارسال می شود. محصول شما باید سالم برسد. این سالم رسیدن در گرو بسته بندی و جعبه محکم مقوایی در کنار زیبایی است. استفاده از جنس نامرغوب و چاپ جعبه بی کیفیت می تواند روی کیفیت نهایی تاثیر منفی بگذارد، و علاوه بر آن روی تصمیم خریدار هم اثرگذار خواهد بود.

خلاقیت در جعبه های مختلف غذایی از جمله عوامل موفقیت می باشد. جعبه های غذایی در مصارف مختلف مانند انواع جعبه های فست فودی، میوه، کلاسیک، جعبه های دسته دار و در مدل های سه ضلعی ، شش ضلعی و ... در مجتمع چاپ هنر آراد قابل تولید وعرضه می باشند.

 

جعبه غذا

جعبه غذایی

 

 

جعبه میوه

جعبه میوه

 

 

جعبه پیتزا

جعبه پیتزا

 

 

انواع جعبه مواد غذایی

 جعبه میوه

 

 

جعبه فست فودی

جعبه مواد غذایی

 

 

جعبه میوه

جعبه میوه

 

 

جعبه های غذای لمینتی

لمینت فرآیندی است که در آن مقوا روی کارتن چسبیده می شود و مقوا می تواند چاپ داشته باشد. در این نوع چاپ محدودیت رنگ نیز وجود ندارد و چاپ دارای کیفیت بالایی می باشد. جعبه های لمینتی به دلیل تکنولوژی تولیدات لمینتی، دارای کیفیت بالاتری هستند و به دلیل حفظ حرارت از مقاومت بهتری برخوردارند.

 

جعبه های لمینتی

 

 

 

 

 

سینی مقوایی غذایی

سینی مقوایی غذایی

 

 

سینی مقوایی غذایی

سینی های غذایی یا سینی شیرینگ نیز از مرسوم ترین بسته بندی های غذایی هستند که قیمت مناسبی نیز دارند. این سینی های مقوایی در سایزهای مختلف برای حمل غذای بیرون بر تولید و عرضه می شوند. سینی های غذا نسبت به جعبه های غذا دارای ارتفاع کمتر و بدون درب هستند. مزیت اصلی سینی‌های غذا این است که وقتی که شیرینگ یا پلاستیک روی سینی کشیده می‌شود، تمام اجزا مانند ظرف غذا، ترشی، سالاد و… را در جای خود ثابت نگه می‌دارد و از ریختن یا جابجا شدن غذا جلوگیری می‌کند. این سینی ها که از جنس کارتن هستند پس از پر شدن از ظروف غذای شما و سرویس مورد نظر توسط دستگاه شرینگ نایلون کشی شده و به اصلاح شرینگ می شوند.

 

 

بهترین بسته بندی غذای بیرون بر

اگر می خواهید کیفیت غذای خود را بیشتر به مشتریان خود نشان دهید  و یا اگر هدف شما شناخته شدن است و در حال رقابت با مشاغل همنوع خودتان هستید، جعبه غذایی با چاپ مناسب شما می باشد. چاپ روی جعبه ها نیز باعث معرفی مجموعه غذایی شما می شود و بسته بندی را جذاب تر می کند. برای بیشتر شناخته شدن برند یا لوگو خود را به همراه مشخصات می توانید روی جعبه های غذایی خود چاپ کنید. در واقع شما با استفاده از تکنیک های چاپ، می توانید خود را بهتر به مشتریان نشان دهید و زمانی که مشتریان شما با بسته بندی های زیبا و جذابی روبه رو شوند، حس خوبی برایشان ایجاد شده و شما را بهتر به خاطر می سپارند.

در واقع چاپ جعبه توجه کاربر را به سمت خود جلب می کند، هرچه شیک تر باشد، خیلی بهتر می تواند نظر مشتریان را از بین هزاران محصول موجود در فروشگاه ها جلب کند.

 

قیمت پک غذای بیرون بر

برای برآورد قیمت ابتدا باید گسترده کاغذ مشخص شود و سپس فرم بر روی نرم افزار اجرا شود، سپس میزان مقوای مصرفی برآورد شود، تعیین نوع دستگاه چاپ براساس تیراژ سفارش و گرم کاغذ و خدمات پس از چاپ شامل : سلفون و یووی ، کلیشه برجسته ، کلیشه طلاکوب ، هزینه قالب و لتر پرس همه بصورت چک لیست مشخص و برآورد قیمت شود . سپس این کالا براساس سایز، طرح، قابلیت ها و ویژگی ها و ... قیمت گذاری می شود. همچنین مشتریانی که قصد خرید جعبه در تعداد بالا را ندارند می توانند جعبه های آماده را در قیمت مناسبی تهیه کنند.

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های 09123852167 و 02177618043 تماس بگیرید.

مجتمع چاپ هنر آراد با دارا بودن مجهزترین دستگاه های چاپ و جعبه سازی، انواع جعبه های غذا در ابعاد و مدل های مختلف با چاپ زیبا با توجه به سلیقه مشتری را تولید و عرضه می کند.

 

 


ثبت نظر

 

 

 

مجتمع چاپ هنر آراد

آدرس : تهران ,میدان بهارستان,خیابان مازندران ,گاراژ اطمینان

تلفن :   02177618043 -09123852167 - 09203852167

 

 

 

                

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد